Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pistolete uji per femije, dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj ne keto dite te nxehta vere.Vjen me depozite te vogel uji e cila mbahet si cante shpine fale rripave qe vijne ne paketim.Prej materiali plastik teper rezistent dhe te sigurt per femijen.E disponueshme ne modelet si ne foto me personazhet me te dashur te femijeve. Permasat e depozites se ujit: 25.5 x 16.5 x 5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93237

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.