Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shirit drite per dyert e makines, me dizanj me 2 ngjyra: njera pjese e bardhe dhe tjetra e kuqe, dritat ndizen sapo hapet dera e makines, shiriti ngjitet lehtesisht ne deren e makines, Bërë nga material silikoni fleksibël dhe elastik, I qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji. Gjatesia 1,2 meter , ne paketim vijne 2 cope.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#54737

Kategori: Aksesore Makinash, Elektronike, Aksesore

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.