Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Xhel Sevich per ngjyrosjen e flokeve, teper i lehte per tu perdorur vetem ne 5 minuta ju mund te ndryshoni ngjyren e flokeve tuaj dhe ti stiloni ato sipas deshires. Sugjerohet qe floku te jete i paster dhe 80% i thate.Mjafton te merrni sasi nga xheli dhe me pas ta aplikoni ne floket tuaj.I disponueshem ne disa kolore: blu, jeshile, gri, te zeze, te verdhe, lejla, e kuqe dhe kafe.Hiqet teper lehte mjafton te lani floket tuaj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.