Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite me panel diellor Modeli: ZB-168B COB, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur apo kudo ku mungon ndricimi. E perkryer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi, ferma etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. E papershkueshme nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per tu instaluar. Vjen me 3 modalitete: High, medium dhe low light. Numri i dritave COB: 168 Fuqia e ndricimit: 170 Lumen Fuqia e panelit diellor: 8 W Voltazhi: 6 V Temperatura e drites: 6500K Koha e karikimit: 4-6 ore Permasat: 20 x 5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93263

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.