Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Sillni gezim dhe lumturi per femijet tuaj me lodren e pellushit ne forme luleje. Kaq i vecante te dizajn por gjithashtu mund te kendoje shume kenge.Ju mund regjistroni zerin tuaj dhe ta luani ate ne çdo kohe. Kjo loder jo vetem qe mund te kendoj, por edhe te kercej thjeshte duke klikuar butonin. Lodra punon me 3 bateri. Materiali: pambuk PP. Permasat: 34 x 12cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93436

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kids Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kids Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.