Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cader shiu,Ideale per tju mbrojtur ne ditet me shi,material i forte, rezistente ndaj ujit dhe eres se forte. Madhese kompakte qe meret me vete kudo

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110097

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta femrash, Aksesorë

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.