Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Canta per femra me rrip shtese qe mund ta mbani si cante supi. Teper e vecante me detajin e zinxhirit para ngjyre gold.Perfekte per perditshmeri dhe mund te kombinohet mjaft mire pasi mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi ju.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110063

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta femrash, Aksesorë

Bags & Handbags
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bags & Handbags
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.