Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Canta per larjen e te brendshmeve ju ndihmon per ti lare ato pa i demtuar. Ka nje material te sfungjert dhe te bute.Mjafton qe ti vendosni te brendshmet tuaja brenda ne cante dhe do te shikoni qe ato do te jene lare pa asnje demtim.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#109977

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta femrash, Aksesorë

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.