Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Canta ngjyre te zeze perfekte per perditshmeri pasi eshte shume praktike per tu mbajtur dhe per te vendosur gati cdo gje ne te, Eshte nje cante klasike e firmes dhe kombinon mjaft mire.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110070

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta femrash, Aksesorë

Bags & Handbags
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bags & Handbags
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.