Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cadra e shiut qe do te ju duhet per ditet me shi,Perfekte pasi vjen me madhesine qe ju duhet,me nje dizajn te thjeshte ne disa ngjyra dhe teper komode per tu marr me vete kudo qe te shkoni.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110096

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta femrash, Aksesorë

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.