Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mashe per floket; Ideale per te stiluar floket bukur ne kohe rekord; Me ekran ku do te shfaqet temperatura e stiluesit; Me pllaka qeramike qe nuk i demton dhe qe krijojne kacurrele te bukura dhe te shpejta; Me fuqi 220 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.