Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peshqir mikrofiber per floket, per tharje perfekte dhe natyrale te flokeve pa i demtuar floket tuaj dhe pa tharese te nxehte. Material i bute mikrofiber dhe teper praktik per tu marr me vete kudo qe levizni apo udhetoni.I disponueshem ne ngjyre roze, lejla, bojeqielli.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92538

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.