Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kuti kozmetike, me dizanj me 2 kate e duhura per mbajtjen e pecetave te pastrimit te pambukut, buzekuq apo te tjera sipas deshires, material arkilik me dizanj transparent, paisur edhe me kapak per mbrojtjen e produkteve tuaja, e duhura per te sistemuar dhe kursyer hapsiren ne tryezen tuaj te kozmetikes.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.