Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Seti i peshqireve vjen ne ngjyra te ndryshme dhe mund ti vendosni ne tualet per tharjen e duarve.Kane nje material te bute dhe jane teper komod per tu lare dhe pastruar.Seti permban 5 cope ndaj e keni me te thjeshte per ti pastruar sa here qe te doni duke e zevencuar menjehere me nje tjeter.Vijne me permasa:35x75cm.Te disponueshme ne ngjyre jeshile,ulliri,roze,blu,kafe.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113107

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.