Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set “Maket X” , perbehet nga materiale druri te cilat duhen formuar dhe me pas te ngjyrosen me 6 bojerat akrelike dhe penelin qe vjen ne paketim. Perfekte per te nxitur zhvillimin mendor dhe kreativitetin e femijes. Per femije mbi moshen 3 vjec!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84932

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Formuese

Infinity
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Infinity
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.