Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tapet puzzle per femije, prej materiali sfungjeri te bute e teper cilesor vjen me 36 flete ku secila permban nje shkronje te alfabetit dhe nje numer, Ideale per te formuar ose per te veshur dyshemene ku femija mund te luaj pa frike.Permasat e nje flete jane: 30 x 30 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102666

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Formuese

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.