Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tapet puzzle per femije, prej materiali sfungjeri te bute e teper cilesor vjen me 26 flete ku secila permban nje shkronje te alfabetit, Ideale per te veshur dyshemene ku femija mund te luaj pa frike.Permasat e nje flete jane: 30 x 30 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102665

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Formuese

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.