Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jorgan dopio per krevat, bere nga material pambuku nderthurur me mikrofiber, siguron qe t'ju mbaje ngrohte gjate diteve te ftohta, me dizanj kaq modern me kombinime dyngjyresh per ta perdorur ne te dyja anet. Mbushje me filter.Dimensionet: 230 x 250 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53441

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jorgan

Sas Home Collection
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Sas Home Collection
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.