Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jorgan Bamboo Winter ne ngjyre bezhe Kodi: VP1645, batanije e ngrohte dimerore per gjume te rehatshem ne muajt me te ftohte te vjeshtes dhe dimrit, i pershtatshem edhe per kohe me te ftohte, per temperaturën e dhomes se gjumit midis 17-21 °C.Fijet e bambuse te kombinuara me pambuk 100% te pazbardhur kane nje aftesi te jashtezakonshme per te thithur lageshtine dhe ofrojne rehati per kedo qe djersitet shumë.I pershtatshem per personat qe vuajne nga alergjia.Me Certifikate OEKO-TEX Standard 100.Permasat: 250 x 200cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94888

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jorgan

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.