Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rroba banjo per vajza, kaq te bukura dhe komode vijne me nje dizajn teper te kendshem, te disponuesheme: ne ngjyre te kuqe dhe roze me detaje ne ngjyre te verdhe. Zgjedhja perfekte per ti veshur te voglat tuaja plot stil gjate pushimeve verore. Te pershtatshme per moshat: 6-12 vjec.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.