Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jastek per gjidhenie, vjen me nje dizajn teper te bukur ne ngjyre bojeqielli dhe roze, i siguron mbeshtetjen e nevojshme per nenen dhe femijen gjate gjidhenies.Fale qendrueshmerise se mbushjes ndihmon nenen per te mbajtur nje pozicion te rehatshem, duke zvogeluar tensionin e muskujve ne krahe, shpatulla dhe qafe dhe per te reduktuar dhimbjen e shtylles kurrizore.Ndersa foshnjes i siguron mbeshtetjen e duhur duke mundesuar te ruaje nje pozicion te rehatshem dhe natyral gjate ushqimit.Permasat: 60 x 60 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95195

Kategori: Nena & Femija, Kujdesi per beben, Aksesorë

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.