Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Epilator per kujdesin e fytyres dhe te trupit, pa dhimbje dhe ne nje kohe te shkurter.Mbani pamjen tuaj perhere te kuruar.Fale dizajnit te tij, eshte shume praktik per ta pasur ne cdo moment me vete.Komod ne perdorim,I pershtatshem ne cdo lloj lekure ,nuk irriton dhe nuk le shenja.Pas procesit lekura juaj do te duket e lemuar dhe e bute.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.