Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set stilues flokesh per kacurrela, zgjidhja qe ju nevojitet per te stiluar floket tuaja pa i demtuar ato nga nxehtesia e mashes apo pjasterit.Seti perbehet nga nje stilues sfungjeri, dy lidhese flokesh, nje kapese dhe dy karfica.Mjafton te keni lene floket gjysem te thata e me pas fiksoni sfungjerin dhe filloni te rrotulloni floket rreth sfungjerit nga njera ane ne tjetren.Pasi ti keni mbaruar lidheni ne pjesen fundore me lidhese flokun dhe mbajini rreth 3-6ore.Per floke te bukur dhe te shendetshem!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.