Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tostier Sokany Modeli: KJ-108, Ideal per pergatitjen e sanduiceve te shijshem. Me pllake me veshje jo ngjitese dhe sistem me mbrojtje nga mbinxehja.Me doreze izoluese dhe kontroll automatik te temperatures. I pajisur gjithashtu me indikator drite dhe sistem mbylljeje. Permasat: 23 x 23 x 9CM Tensioni: 220V-240V Fuqia: 750W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93032

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.