Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tostiera per te pergatitur sanduicat dhe krijime te tjera ushqimore.Konsumoni mengjesin ose darken ne vetem pak momente duke ju kursyer kohe.Lahet lehtesisht duke hequr pjesen kryesore dhe ta shperlani me uje ndersa pjeset anesore thjesht mund ti fshini.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110106

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.