Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fshese me vakum Sokany 2 ne 1 Modeli: SK-3378, ideale per pastrimin e çdo lloji dyshemeje dhe hapesirave te veshtira per tu arritur, teper e lehte, kompakte. Me kend te rrotullueshem 100 grade per levizjet ne te majte apo te djathe, ndersa per levizjet larte poshte 90 grade. Perfekte per te pastruar mobiljet tuaja per nje kohe shume te shkurter fale fuqise se larte te thithjes.Ideale gjithashtu per dysheme me parket, laminat, vinyl ose pllaka etj. Fuqia: 2000 W Kapaciteti: 1.1L Tensioni: 220 V Gjatesia e kabllit: 4 metra

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.