Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tapet puzzle per ambinetin tuaj. Me dizanj kaq te bukur per stinen e dimrit. Material i bute prej pellushi dhe anti-rreshqites. Permban 10 flete ku secila ka permasat: 30 x 30cm. Gjendet ne ngjyra: lejla, bojeqell, ciklamin (roze e erret), jeshile, te bardhe dhe bezhe.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#76966

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Tapete & Rrugica

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.