Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Modeli: HM-03, Ideal per pergatitjen e lengjeve te fresketa te frutave dhe perimeve me vlera ushqyese dhe te shendetshme, milkshake, smothiee apo ushqime per femije, Teper e lehte dhe praktike, me kapacitet: 380 ml, Paisur me porte usb per krikim pasi funksionon me bateri, Kjo e ben te pershtatshme ta merrni kudo me vete ne sport, pune apo udhetimet tuaja per pergatitje ne cast dhe te fresketa, I lehte edhe ne pastrim.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#39786

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Kuzhina, Paisje Kuzhine

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.