Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set me 3 tava keku, Ideale per te pergatitur embelsirat tuaja te preferuara, Material me veshje cilesore qe nuk ngjisin dhe pastrohen lehte, Me pjese anesore qe hapet duke mos e prishur formen, ne 3 forma te ndryshme: zemer, rrethore dhe katrore, Dimensione perkatesisht: 20, 22, 24 cm. Thellesia: 6.5 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.