Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tave e vecante gatimi, me dizanj 2 ne 1 perbehet nga nje tave alumini per gatimin e cdo lloj ushqimi ne furre duke perfshire edhe embelsirat, rezistente deri ne temepraturat 300 grade, vjen edhe me nje tave tjeter me kapak per te vendosur taven e aluminit duke ju krijuar mundesine ta merrni kudo me vete ne piknik apo organizimet e ndryshme.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.