Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tenxhere elektrike multifunksionale Sonifer Modeli: SF-1504, ideale per lloje te ndryshme gatimi si ato me avull, te ziera apo te skuqura, Vjen me dy nivele nxehtesie high dhe low.Perbehet prej materiali celiku inoksi ne pjesen e brendshme dhe vjen me kapak qelqi transparent nga ku mund te shihni ushqmin qe jeni duke gatuar.Ne paketim vjen gjithashtu me nje zierese vezesh. Kapaciteti: 1.2L Gjatesia e kabllit: 0.7m Permasat: 32x18cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102563

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.