Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese sapuni e cila ka material plastike,kjo mbajtese sapuni sherben per mbajtjen e sapunit te ngurte.Perbehet nga dy pjese ku pjesa e poshtme mund te kulloje.Eshte i papershkrueshem nga uji,Vjen me nje dizajn klasik me dy ngjyra te ndryshme.E disponueshme ne ngjyre portokalli,blu,e verdhe,bojeqiell.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113535

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.