Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Raft Organizues per vendoset e veshjeve ne menyre te palosur ose te varur.Mund te vendosni gjithashtu aksesore te tjere si canta ose kepuce.Mund te vendoset ne dhome gjumi ose ne koridor.Me permasa: 60x33x150cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#113532

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.