Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pompe manuale me vakum per uje,vaj ose benzine. Me diameter 20 mm qe mundeson shpejtesi rrjedhes dhe pompe vaji me valvul me dy ndalesa, pompimi zgjat vetem 5 sekonda. Tubi i trashe prej materiali PVC mundeson jete te gjate sherbimi. E pershtatshme per nje larmi modelesh automjetesh si kamione, makina , motocikleta etj. Punon ne parimin e vakumit per transferimin e lengjeve si benzine, nafte, vaj apo uje. Mjet i thjeshte dhe efektiv per mbushjen e motoreve me nafte ne makina, motorre dhe anije. Projektim praktik strukturor, i lehte per t'u perdorur dhe marre me vete, thjesht lidhni zorren me pompen dhe shtrengojeni me kapeset per te penguar rrjedhjen e lengjeve jashte saj. Zorra prej materiali PVC e tejdukshme eshte rezistente ndaj vajit dhe temperatures se larte. Gjatesia: 1.5 m.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#76509

Kategori: Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore te Tjere

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.