Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Sistem GPS per makine, Përdoret gjerësisht për ndjekjen e automjeteve ne levizje dhe gjurmimin e vendodhjes se tyre, Mbështetni transmetimin e të dhënave SMS / GPRS si edhe lidhet me WIFI, Çipi GSM: MTK6260D, Saktësia GPS: 5m, Bateri rezervë: bateri e karburantit me ngarkesë 3.7 V.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#51969

Kategori: Aksesore Makinash, Elektronike, GPS

Auto Bebi
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Auto Bebi
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.