Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbrojtese dielli per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen perpara xhamit te pare te dritares se makines, Ne kete menyre ajo mbron makinen nga rrezet UV te diellit dhe parandalon nxehjen e makines, Hapet ne forme fizarmonike, Ngjyre metalike, E thjeshte per tu instaluar. Madhesia: 140 x 70 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#48812

Kategori: Aksesore Makinash, Aksesore, Mbrojtese Dielli

Car Accessories
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Car Accessories
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.