Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rjete per dyert e makines, vijne ne ngjyre te zeze dy cope, universale me cdo model makine dhe teper i lehte per tu vendosur, Perfekte per te moslejuar insektet te hyjne dhe gjithashtu krijon hije nga rrezet e forta te diellit. Permasat: 57 x 45CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88620

Kategori: Aksesore Makinash, Aksesore, Mbrojtese Dielli

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.