Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Marres muzike me bluetooth per makine, Dizanjuar per te degjuar muziken tuaj te preferuar gjates kohes qe udhetoni, Lidhet permes teknologjise bluetooth me paisje elektonike, projektuar posaçërisht për sistemet stereo të makinave dhe sistemin audio në shtëpi, Shijoni muzikën nga telefoni juaj, laptopi ose MP3 pa nevojen e telave apo edhe ti pergjigjeni telefonatave gjate kohes qe jeni ne timon.Distance transmetimi: 10m,Pershtatet me te gjithe telefonat: android apo smartphone.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#39804

Kategori: Aksesore Makinash, Elektronike, Aksesore

Tech Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Tech Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.