Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Furre per tharjen e xhelit te thonjeve me 4 llamba UV JH-818 Per perdorim vetjak ose ne sallone Me buton on/off dhe funksion timer 120 sekonda. Fuqia 36 W, 220-240 V/50 Hz Per thonj te bukur ne cdo kohe Teper praktike dhe e thjeshte ne perdorim.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#23649

Kategori: Bukuria & Shendeti, Thonjtë, Mjete Thonjsh

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.