Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tharese flokesh Saeday Modeli: SD-3667A, vjen me nje mbajtese muri kaq te vecante me dizajn moden qe pershtatet me cdo ambient dhe gjen perdorim kudo ne shtepi apo hotele te ndryshme etj.I than floket dhe kujdeset per to fale duke i bere te bute si mendafshi dhe ju jep shkelqim fale joneve negative qe i mbron nga nxehtesia.Gjithashtu mund te karikoje cdo pajisje elektrike e cila ka fishe USB nepermjet dy portave te karikimit USB.Fuqia: 1600W Gjatesia e kabllit: 1.6m Permasat:24 x 17.5 x 16cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.