Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ujites bimesh automatik, per nje ujitje sa me te lehte te bimeve tuaja dhe pa mundim.Vjen me nje mekanizem me shpejtesi pikimi te rregullueshme sipas deshires fale ngushtimit dhe zgjerimit te valvules ku uji rrjedh teper normalisht dhe nuk bllokohet nga kokrrizat e reres.Paisjen mjafton ta vendosni prane bimes pa demtuar rrenjet e saj.Mund te pershtatet gjithashtu dhe me shishe ose ene te tjera te me diameter 28-30mm Prej materiali plastike teper cilesor dhe rezistent. Ne paketim vijne 3 cope dhe nje shishe.Permasat: 20 x 6 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.