Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dispenser per pije te ndryshme, perbehet nga 2 rubinete, kapak hermetik dhe 2 ndarje. Ena eshte e bere nga plastike jo toksike e cilesise se larte dhe shume rezistente ndaj temperaturave. Ky dispenser duket teper i vecante dhe pershtatet ne cdo ambient por sidomos per ne frigorifer. Ena me kapacitet 3.5 litra ofron hapesire fale 2 ndarjeve per 2 pije te ndryshme njekohesisht, te tilla si limonade, uje, cajra apo lengje te tjera te fresketa. Shume e lehte per t'u pastruar. Dimensionet: 28 x 10 x 17 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.