Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Xhezve elektrike Sokany, modeli: SK-214. Per ju qe e doni kaq shume kafen turke, kjo pajisje jua mundeson berjen e saj ne menyren me te thjeshte te mundshme. Me kapacitet deri ne 5 filxhane normale kafeje. Veshur me material inoxi teper rezistente ndaj nxehtesise. Me dizanj praktik me buton per fikjen dhe ndezjen. Sistem mbrojtje nga mbinxehja. Teper e lehte dhe praktike ne perdorim. Material inoxi. Me dorezë të ndashme. Kapaciteti: 500 ml. Fuqia 600 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#76285

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.