Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Vater gatimi Sokany Modeli: SK-224, Ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike. Pajisur me 2 pllaka gatimi te medha. Me 5 nivele te ndryshme te temperatures per ta kontrolluar sipas deshires. Me termostat te rregullueshem. Fuqia: 1200W Tensioni: 220V- 50Hz Permasat: 51 x 32 x 9CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88766

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.