Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Heqes pushi Modeli: YZ-MQ-719, Perfekt per te hequr pushin apo qimet nga rrobat, mund ta perdorni per çdo pelhure si: rrobat, qilimat apo perdet tuaja. Heqja e kokrrizave apo pushit realizohet nepermjet rrotullimeve te helikave te brendshme. Buton ON/OFF Vjen me fishe karikimi dhe me nje furce te vogel per pastrim ne paketim. Perfekt per perdorim te perditshem ose udhetime fale dizajnit teper praktik. Per ti bere rrobat tuaja te duken si te reja!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88933

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.