Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Grill Elektrike e markes gjermane Premier, modeli: PR-37222. Ideale per pjekjen e mishit, perimeve apo ushqimeve te tjera pa elemente toksik, duke i ruajtur keshtu te gjitha vlerat ushqyese. Material metalik me 5 nivele nxehtesie. Siperfaqja e pjekjes e madhe me material jo-ngjitese. Rezistence ndaj ndryshkjes. Tabaka per mbledhjen e vajit. Me doreza mbajtese rezistente ndaj nxehtesise per perdorim me te thjeshte. Fuqia 2200W. Energjia elektrike 220V~50Hz.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79530

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.