Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngrohes elektrik, QH-90X, i pershtatshem dhe praktik per shtepine tuaj. I perbere prej metali. Fuqia e tij eshte 2000W. Funksionon me 3 rezistenca (tuba kuarci) dhe nuk e than ajrin ne dhomen tuaj. E pajisur me sistem termostati që balancon temperaturën e ambientit, do ta bëjë çdo moment relaksi më të sigurt. Me nivele të ndryshme nxehtesie. Reflektor special i aliazhit që reflekton nxehtësinë duke u kondensuar. Rrota për lehtësinë e lëvizjes. Permasat: 53 x 19 x 34cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#77880

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.