Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Raft multifunksional 2 ne 1, per kepuce dhe varese per veshje. Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj, ky raft eshte zgjidhja ideale. Me 5 kate ku secili mban disa pale kepuce dhe gjithashtu me 12 varese per te varur pallto, kapele, canta etj. Dizanj elegant qe pershtatet ne cdo ambient. Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt. Dimensionet: 80cm x 26cm x 170cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Home Dekor
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Dekor
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.