Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Organizues sirtari teper i vecante. E përkryer për ruajtjen e një sërë tavash, kapakësh, tiganesh dhe tenxheresh brenda nje sirtari pa zene aspak hapsire. Organizuesi ne forme kornize me gjatesi të rregullueshme (30.5 cm e mbyllur dhe e hapur rreth 56cm) dhe 7 tela ndarës. Bere nga plastike e qendrueshme dhe ka kembe jo te rreshqitshme qe e bejne ate te qendrueshme.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.