Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shtupe per Pastrim 5 ne 1. Modeli: TTD-618. Shtupe mikrofiber, perdoret edhe si fshese. Doreze ergonomike, material i rehatshem per manovrim sa me te thjeshte. Ka depozite te vogel ne menyre qe te vendosni detergjent apo uje dhe b ehet pastrim i menjehershem. Nuk keni nevoje per asgje tjeter! Mund te rrotullohet 360 grade, peshon shume pak.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#60439

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.